UA-72380681-1

Poilsiavietė "Sartai"

Kaina: nuo 25
Kontaktai +370 623 70 202
info@poilsisprieezero.lt
https://poilsisprieezero.lt/

Aprašymas

Poilsiavietė „Sartai“ – tai 15 renovuotų 4-viečių namelių. Prie kiekvieno namelio erdvi terasa – rytiniam kavos gėrimui „su vaizdu į ežerą“ ir neskubiam vakarojimui, paskanintam ilgų pokalbių ir ant grotelių keptų gėrybių. Gal net pačių ką tik sugautų ežere?

Poilsiavietės teritorijoje įrengtos paplūdimio tinklinio, krepšinio, badmintono aikštelės. Žaidimų, sporto ir poilsio paviljone galima pažaisti stalo tenisą, pasižiūrėti televizorių.

Jei Sartų ežeras nuo seno garsėja šimtakilograminiais šamais, tai aplinkiniai miškai vilioja uogomis ir grybais. Poilsis, suderintas su gero skonio malonumais, – dar vienas lietuviškų atostogų pranašumas.

Vasariškai pakaitinus saulei, džiaugtis ežeru galima pačiais įvairiausiais būdais: šokinėti nuo liepto, nardyti su kauke, maudytis neskaičiuojant valandų, irstytis, o vakare nuovargį palikti prie ežero stovinčioje pirtyje.

Atgavus jėgas ir prisipildžius gamtos ramybės, poilsiavietės „Sartai“ svečiams atsivers aplinkinių miestukų jaukus gyvenimas. Pėsčiomis, dviračiais ar valtimi – pramogos, įdomybės ir atradimai – ranka pasiekiami.

Papildoma informacija

Vieta

Rokiškio rajono savivaldybė, Panevėžio apskritis
Baršėnai

Komentarai