UA-72380681-1

 

Lietuvoje gausu kaimo turizmo sodybų. Nuo iki šių laikų išlikusių senovinių etnografinių kaimo turizmo sodybų iki modernių šiuolaikiškų priemiesčių sodybų. Lietuvos sodybos išsiskiria savo unikalumu, istorija bei gamtos grožiu. Gražiausios Lietuvos sodybos pasižymi visuma sukuriančia grožį.


Pagrindinis kriterijus, lemiantis gražiausios Lietuvos sodybos titulą – tai nuostabaus grožio išpuoselėta sodybos gamta. Tvenkiniai, gėlėmis apaugę tilteliai, arkos, dekoratyvinės akmeninės sienelės, senovinio stiliaus grindiniai, žalia ir minkšta tarsi kilimas pieva, pavėsinės ir vijokliais apaugusios stoginės nuo saulės ir pasakiški sodai tarsi iš pasakos – tai dalis to ką turi Gražiausios Lietuvos sodybos.


Gražiausios Lietuvos sodybos užgniaužia kvapą. Ir tas grožis sukuriamas darbščių sodybos šeimininkų rankomis. Tad įvertinkite ir išrinkite vertas šio vardo kaimo turizmo sodybas. Gražiausios Lietuvos sodybos rinkimai vyksta kasmet.

Kaimo turizmo sodybų nuoma - puikus pasirinkimas norintiems pailsėti gamtoje ar atšvęsti šeimos šventes.
Sodybų nuoma – tobulas pasirinkimas ieškantiems erdvės ramiam poilsiui dviese ar aktyviam poilsiui su šeima gamtoje. Norintiems ramybės ir atokvėpio nuo miesto šurmulio, puikiai tiks nedidelių namelių nuoma. O mėgstantiems aktyvų poilsį siūlome rinktis kaimo turizmo sodybas turinčias daugybę pramogų gamtoje. Sodybų nuoma prie ežero tam puikiai tiks, juk nėra nieko smagiau kaip vasarą atostogaujant gamtoje tiesiog išsitiesti pievoje ir įkaitus pasiturkšti vėsiame ežero vandenyje.
Sodybų nuoma – tobulas pasirinkimas ieškantiems jaukios erdvės šventėms ir renginiams. Sodybų nuoma vestuvėms, krikštynoms, mergvakariui, bernvakariui, įmonių vakarėliams, konferencijoms, seminarams ir verslo renginiams.
LithuaniaInWorld.lt - kaimo turizmo sodybų nuomos paieškos portalas kviečia greitai ir patogiai surasti geriausią kaimo turizmo sodybą Jūsų poilsiui ar šventei.

Vestuvės – viena įsimintiniausių gyvenimo švenčių. Todėl jaunavedžiams norisi, kad ši diena būtų ypatinga, lydima artimiausių žmonių, geriausių emocijų ir nuostabios aplinkos. Norite, jog Jūsų vestuvės būtų nepamirštamos? Ieškote nuostabios vietos fotosesijai? Planuojantiems vestuves, svarbiausia surasti tinkamiausią vietą vestuvėms. Tad viena geriausių vietų šiai šventei – sodyba vestuvėms.


Sodyba vestuvėms neatsiejama nuo gražios aplinkos, jaukaus sodybos interjero, nuostabių gamtos vaizdų, skanaus maisto ir profesionalaus kokybiško aptarnavimo. Sodyba vestuvėms su erdvia pokylių sale, jaukiais komfortiškai įrengtais kambariai nakvynei ir ypatingo skonio virtuvės šefo ruošiamais patiekalais – tobulas pasirinkimas vestuvėms. Sodyba vestuvėms turi būti pritaikyta numatytam svečių skaičiui, kad visi jaustųsi puikiai ir nesuvaržyti per mažų erdvių. Žinoma labiausiai vertinamas privatumas, tad nakvynė svečiams labiausiai priimtina privačiuose dviviečiuose kambariuose. Tačiau ir didesni kambariai ne kliūtis, svarbiausia viską suderinti taip, kad visi liktų patenkinti. Juk į vestuves kviečiamos ir šeimos su vaikais, tad jei viename kambaryje įkurdinsite vieną šeimą, jie liks maloniai nustebinti Jūsų pastabumu. Sodyba vestuvėms visada pasiūlys išskirtinį kambarį jaunavedžiams.


Taip pat be erdvios vestuvių salės, jaukių kambarių ir tobulo maisto, svarbu pasirūpinti ir pramogomis sodyboje. Sodyba vestuvėms siūlo įvairias pramogas antrai vestuvių dienai, tai pirtys ir pirties procedūros, baseinas, lauko pramogos: krepšinis, futbolas, tinklinis, ir net tokios ekstremalios pramogos kaip šaudymas iš lanko ar skrydis oro balionu.  Antra vestuvių diena turi būti kupina šypsenų, juoko ir atrakcijų tiek jaunavedžiams, tiek ir jų svečiams. Tad nebijokite rinktis įvairiausias pramogas, kurios sukurs ypatingus prisiminimus kiekvienam šventės dalyviui.


Beje nepamirškite, jog tobulos  vestuvių nuotraukos sukuriamos ypatingo grožio gamtoje. Tad sodyba vestuvėms gamtoje – tobula vieta vestuvių fotosesijai!

Lietuvos 100-metis mums atneša džiugią žinią apie mūsų šalies laisvę, nepriklausomybę, modernėjančią visuomenę ir pasiekimus. Šventinė nuotaika ir Lietuvos šimtmečio renginiai primins mums apie šimtmečio laimėjimus ir pasiekimus, kursime, svajosime ir realizuosime. Lietuvos šimtmetis ir vasario 16-oji – svarbiausia data Lietuvos istorijai. Tačiau ne tik ši data, bet ir visi ateinantieji 2018-ieji metai žada būti kupini šventinių renginių.


Lietuvos šimtmečio renginiai – tai įvairūs Koncertai, Spektakliai, Konferencijos, Parodos, Sporto renginiai ir varžybos, Edukaciniai užsiėmimai ir kiti renginiai jaunimui ir šeimoms. Lietuvos šimtmečio renginiai, jų sąrašas nuolat atnaujinami, prie Lietuvos šimtmečio šventės prisijungia visi Lietuvos miestai, miesteliai ir kaimai. Taip pat Lietuvos šimtmečio renginiai organizuojami ir įvairiausių draugijų, bendrijų, organizacijų ir asociacijų. Visi kvies visus Lietuvos žmones švęsti šią svarbią mums datą - Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį!


Tad kviečiame prisijungti visus ir aktyviai dalyvauti Lietuvos šimtmečio renginiuose, programose ir užsiėmimuose. Bus įdomu ir netikėta. Atrask ir pažink Lietuvą kitaip!