UA-72380681-1

Šaltupis

Kaina: sutartinė
Kontaktai Tel.: 861038129
El. paštas: gintare.puisiene@gmail.com
http://www.saltupis.lt/index.htm

Aprašymas

Už 23 kilometrų nuo Kauno centro esančioje sodyboje ,,Šaltupis“ savo šventei tinkamą erdvę ras įvairiausių skirtingų lūkesčių turintys svečiai – daugiau nei prieš 10 metų įsikūrusią sodybą pamėgo jaunavedžiai, jubiliatai, menininkai, studentai, renginių bei stovyklų organizatoriai, turiningai gamtos apsuptyje laisvalaikį mėgstantys leisti stovyklautojai ar tiesiog nakvynės ieškantys turistai.

 

Dviejų hektarų teritorijoje svečiams atviros 5-ių skirtingo stiliaus pastatų durys – atsižvelgdami į šventės ar renginio pobūdį ir svečių skaičių, rekomenduosime Didžiąją ar mažesnę Baltąją sales, pirčių gurmanams – pastatą su garine rusiška pirtimi ir karštu kubilu bei maudynėmis eketėje, o kitame pastate kviečiame mėgautis dviem pirtimis – rusiška garine bei turkiška. Šiltuoju sezonu durys atviros į kempingo teritorijoje esantį Svirną. Ilgametę patirtį sukaupusiosios virėjos Jūsų šventės stalui pasiūlys meniu su daugiau nei 100 įvairių patiekalų ir užkandžių.

 

Originalia augmenija apželdintoje sodyboje nenuobodžiaus ne tik suaugusieji: čia įrengtos mini krepšinio, futbolo ir tinklinio aukštelės, biliardo ir teniso stalai, sūpynės, smėlio dėžės, batutas, pastatomas baseinas, kubilai maudynėms, mini zoologijos sodas, fotografijos technikos muziejus. Šiltuoju metų laiku ,,Šaltupyje” nuolat vyksta meno parodos (ekspozicijos keičiamos kas 3 savaitės), taip pat jau tradiciniu tapęs bardų festivalis ,,Esu ruduo” ir kasmetinis Mėgėjų teatrų festivalis.

Papildoma informacija

Svečių skaičius 150
Miegamų vietų 100
Patogumai Tualetas, Dušas, Baldai, Vieta automobiliui
Paslaugos Maitinimas
Pramogos Pirtis, Turkiška pirtis, Kubilas, Vaikų žaidimų aikštelė, Tinklinis, Futbolas, Krepšinis, Stalo tenisas, Biliardas
Pritaikyta Vaikams/kūdikiams, Seminarams / konferencijoms, Verslo renginiams, Pobūviams / banketams, Šeimos šventėms, Ramiam poilsiui, Pažintiniam poilsiui, Aktyviam laisvalaikiui, Poilsiui su šeima
Aplinkos ypatumai Geras susisiekimas, Gražus kraštovaizdis, Gamta, Laukiniai gyvūnai
Virtualus turas www.saltupis.lt/turas.htm

Vieta

Prienų rajono savivaldybė, Kaunas
Šaltupio k., Pakuonio sen., Prienų raj.

Komentarai